Türk ırkının evladı, her şeyden evvela düşmanlarını iyi tanımalı ve tarihini iyi bilmelidir. Lakin bunlar yetmez!

Düşmanlarımız, bizim genetik kodlarımızı bulup imha etmeye programlanmış nanoteknoloji silahlarını üzerimize saldığı vakit ne yapacağız?

CRISPR-Cas9 genetik mühendislik yöntemi ile IQ seviyeleri 300’ü geçmiş generaller tarafından komuta edilen, limitli yapay zekaya sahip robot askerler sınır boylarımızda baş gösterdiği vakit ne eyleyeceğiz?
Aranızdan bazı gafiller, bu anlattıklarımızı birer bilim kurgu ögesi olarak görebilirler. Lakin bu teknolojiler çoktan kullanılmaya başlandı bile!

Türk ırkının evlatları olarak bize düşen vazife, bölücü demokrasinin rüzgarına kapılıp kendi içimizde bin parça olup birbirimizi yemek değildir. Asla ve kat’a!
Sizler şuurlu Türk gençleri olarak, bu tür didişmelerden beri olacaksınız. Kendi özel yeteneklerinizi keşfedip, en az bir bilim dalında uzman olmaya çabalayacaksınız. Bilimsel ve teknik kitaplar okuyun. Kendinizi geliştirin. İcatlar yapın. Tasarımlar üretin. Bilimsel bir alanda yeteneğiniz olmasa bile, kendi yeteneğinizi Türklüğün çıkarları için kullanın. Müzisyenlik yeteneğiniz varsa Türklerin ruhunu okşayan, gençlerin kanını Türklük ateşiyle yakan ezgiler üretin. Sporcu iseniz, öyle başarılı olun ve bunun reklamını öyle güzel yapın ki, gören herkes Türk’ün becerisine hayran kalsın.

Düşmanların daima bir adım önünde olmak için, sizin gibi düşünen Türk evlatlarıyla ortaklaşa çalışın ve Kurt başlı kara sancağımızı takip edin!
Bugün düşmanların uğraştığı teknolojilere, bir çok gafil “bilim kurgu” olarak bakıyor. Çünkü zihinleri bunları alamayacak kadar küçük. Lakin yakında öyle bir vakit gelecek ki, atamız Fatih Sultan Mehmet Han Hazretleri’nin dediği gibi; bizim ellerimizin ulaştığı yere, onların hayalleri bile ulaşamayacak.