Görüyoruz ki vatanseverlik söz konusu olunca herkes kükreyen aslan kesiliyor. Ancak aynı insanlar sigara içiyor, spor yapmıyor, sağlıksız besleniyor. Vücudunu; Osmanlı akıncılarının Sırp köylerinden ganimet olarak aldığı köleler gibi, pespaye kullanıyor. Sigara içen bir insan, genlerini her gün kıyımdan geçirdiğini ve bu genleri bir sonraki nesillere aktaracağını bilmiyor mu? Bilerek yapıyorsa samimiyetsizlik ve iradesizlik, bilmeden yapıyorsa cahillik ve gafillik! Heyhat!

Türk milletinin geleceği, Türk gençlerinin davranışlarına göre şekillenecektir. Eğer sigara içerseniz, alkol ve uyuşturucu kullanırsanız, spor yapmazsanız, yediğinize içtiğinize dikkat etmezseniz, geleceğin Türk ırkı nasıl olacak? Şekilsiz bedenler, hastalıklı iç organlar, düşük performaslı bir beyin, bozuk genler ve daha nice bela! Biz minik bir balkan milleti miyiz? Biz Arap çöllerindeki bir kabile devleti miyiz? Biz pasifik adalarında dünyadan bihaber yaşayan aborjin artığı bir ırk mıyız? Asla ve kat’a! Avrupa’da eskiden aşırı güçlü, gürbüz, iri yarı bir adam gördüklerinde “Türk gibi” derlerdi. Peki şimdi?

Kendinize gelin gençler! En kısa zamanda bedeninize ve karakterinize uygun bir sporla ilgilenmeye başlayın. Kendiniz için, ırkınız için, gelecek için!

https://www.facebook.com/insanustuturk

https://www.instagram.com/insanustuturk/

https://www.youtube.com/insanustuturk