Türkiye’de gerçek bir komünist terör örgütü kurulsa; adını temizlemek için öncelikle kendisine komünist ve solcu diyenleri öldürür.

Çünkü ülkemizdeki komünist ve solcular, batının sadık köpekleridir. Sürekli kendi milletini aşağılar ve sürekli batının karşısında eziklik hissederler. Batı kendilerini överse bundan gurur duyarlar. Lgbt’yi destekler, iphone kullanır ve burger kingden çıkmazlar. İşleri güçleri ot çekip, bira içip, her şeye karşı çıkmak, sürekli bir yerleri karıştırıp anarşistlik yapmaktır. Kafalarına kuş pislese, sokağa çıkıp eylem yapar, sağı solu yakıp yıkarlar. Türk adını kullanmaktan kaçınır, “Türkiyeli” der, ancak Kürt lafı geçince dünyanın en iyi ajitasyoncusu kesilirler.

Sovyet tarzı komünist bir oluşum Türkiye’de kurulursa, bu vasıfları taşıyıp da kendisine komünist diyen herkesi bir bir vuracaktır.

Çünkü sovyet tarzı komünizmde batı her yönüyle düşmandır. Batı kendini övse, kendinden şüphe eder. Kendi milletini aşağılamaz. Eşcinsellerin hepsini gulaglarda ölüme gönderir. Kapitalizmin ürünlerini yanına bile yaklaştırmaz. (En basitinden; 1990 yılında Amerika’da milyonlarca bilgisayar varken, SSCB’de kendi üretimleri ve sınırlı kullanım alanı olan birkaç bin bilgisayar vardı.) Gerçek komünistler uyuşturucu ve fuhşa karışanları öldürür. Kadınlarını cinsel mal olarak ortalığa saçmazlar. “Feminizm” gibi hareketleri rejim düşmanı, toplum düzenini bozan, bölücü provakatörler olarak görürler. Komünizm dünyanın her yerinde bu esaslar üzerine yükselir, ancak Türkiye’de tam tersi. Çünkü bizdeki komünistlerin çoğu, komünizmi “Türklük düşmanlığının” kılıfı olarak kullanırlar. Esas amaçları budur.

https://www.facebook.com/insanustuturk

https://www.instagram.com/insanustuturk/

https://www.youtube.com/insanustuturk