Bugünün siyasi problemlerini çözmek kolaydır. Birkaç ileri teknoloji üretimi ile uluslararası politika bir anda alt üst edilebilir. Dengeleri değiştirecek etkide silahlar veya ekonomiyi sarsacak sistemler geliştirmek kolaydır. Önemli olan ise geleceğin toplumunu inşa etmektir. Gelecek binlerce yıla hükmetmek için, yüksek uygarlığımızın temellerini şimdiden atmalıyız.

Kaliteli genlere sahip, kaliteli eğitim görmüş, kaliteli bir zihniyete ve zekaya sahip, kaliteli insanlardan oluşan bir toplum kurmak, esas planımız olmalıdır. Aksi halde bilimin bize sunacağı sonsuz imkanlar, günümüz toplumunu sadece daha hızlı yozlaştıracaktır. Bugünkü toplum, geleceğin yüksek uygarlığına hazır değildir. Bedava baklava dağıtılıyor diye yüzlerce kişi birbirini eziyor. Devletin tüm kademelerinde, bürokratlar milyonlarca lira hortumluyor. Liseler ergenlerin horozluk ve tavukluk davranışı sergilediği yerler haline gelmiş. Üniversiteler milyarlarca dolar ödenek aldıkları halde fuhuş yuvasından başka bir şey olamamış. Meclis deseniz tam tımarhane. Üç kişi bir araya gelip bir işi yapacak olsa, illa bir entrika çevriliyor.

Böyle bir ülkeye füzyon reaktörü mü verilir? Roket teknolojisini geride bırakacak itme sistemleri mi verilir? Bunlarla dünya mı kontrol altına alınır? Asla! Yeterli gücü elde ettiğimizde ve ideolojimizin tüm esaslarını kesin bir şekilde ortaya koyduğumuzda, bir savaş başlatacağız. Bu savaş sokaklarda ve dağlarda değil, insanların beyinlerinde cereyan edecek. Eski “insan” zihniyeti silinecek. Yerine insanüstü zihniyet yerleştirilecek.

Biz çok iyi biliyoruz ki, bir toplumun zihniyetini değiştirmek, o toplumun yaşadığı ülkeyi işgal etmekten daha zordur. Ancak biz her ne pahasına olursa olsun başaracağız.

Teknolojimiz var, bilimimiz var, gücümüzü de yavaş yavaş topluyoruz. Zamanı geldiğinde, Türk ulusuna zihinsel bir devrim yaşatacağız. Dünya bize yetmeyecek. Göklerin kapılarını elimizle açacağız. Gelecek Bizim Elimizde!

https://www.facebook.com/insanustuturk

https://www.instagram.com/insanustuturk/

https://www.youtube.com/insanustuturk