Peki siz; silahlı bir güç tarafından güvenliği mutlak olarak sağlanmayan, fakirlik ve kaos içinde yüzen bir toplumda, bilim yapıldığını gördünüz mü? Saf olmayın!

Bugün bilim en çok nerede yapılıyor? Güvenliği ve düzeni sağlanmış toplumlarda. Suriye’de ve ya Nijerya’da bugün bir insanın bilimle uğraşması mümkün müdür? Ya da sorun kendinize, neden Türk bilim insanları beyin göçü yapmaktadır? İnsanların karnının aç, geleceğinin belirsiz ve ortamının güvensiz olduğu bir yerde bilimden söz etmek aptallıktır.

Biz; militarist bir yapılanma ile güvenliği ve disiplini, teknokratik bir sistemle de düzeni ve refahı sağlayacağız. Ondan sonra bilim bizi sonsuzluğa taşıyacak. Nerede yaşadığınızı unutmayın. Burası dünya!

Burada papatya dağıtarak sadece kendinizi kandırırsınız. Sevgi ve kardeşlik gibi kavramlar, sizin varlığınıza yönelmiş tehditler ortadan kalktıktan sonra hayat bulabilir. Virüsler bünyenizi işgal edip iç organlarınızı kemirirken, yapmanız gereken o virüsleri yok edecek ilaçlar almaktır. “Ama onlar da canlı” derseniz, bünyenize yönelik tehditleri küçümserseniz, taviz verirseniz, yok olacak olan siz olursunuz. Sizi yok etmek, ciğerinizi deşmek, gözlerinizi oymak, çocuklarınızı boğmak ve karınıza tecavüz etmek isteyenlerin kol gezdiği bir ortamda, “objektif olalım, papatya dağıtalım, herkesi sevelim” demek, öyle zannediyoruz ki, iki haneli IQ seviyelilerin sözleridir. Eğer dürüstseniz; çarpık mantığınızla, sizin yaşam hakkınız olduğu kadar, bünyenizdeki virüslerin de yaşam hakkı olduğunu söyleyebilir ve hastalandığınızda tedavi olmayı reddedersiniz.

Bu derece saf olan insanlar, yazdıklarımızı okuyup anlayacak yaşa kadar nasıl ölmeden gelebildiler hayret doğrusu.

https://www.facebook.com/insanustuturk

https://www.instagram.com/insanustuturk/

https://www.youtube.com/insanustuturk