Türk ırkının evlatları!

Bilesiniz ki; milletimizin başındaki belalar, yalnızca politik ve ekonomik değildir.Aksine, bu zavallı insancıkların başımıza açtığı sıkıntıları gidermek çok kolaydır.Türklük bilincine sahip bir yönetim kadrosu, rahatlıkla insanlığı dize getirecektir.
Bizim başımızdaki en büyük bela, bizzat doğanın ve kendi bedenimizin bizim başımıza açtığı beladır.
Amerikayı veya Rusya’yı yok etmek kolaydır, lakin dünyada şuan 18 tanesi aktif halde bulunan süpervolkanları yok etmenin henüz bir yolu bulunamamıştır.Öyle bir volkan düşünün ki, patladığı zaman İç Anadolu kadar bir bölge havaya uçsun.
Öyle bir volkan düşünün ki, patladığı zaman en az 10 yıl, bütün gezegen, atmosferi kaplayan parçacıklar yüzünden kışa girsin ve 10 yıl boyunca gece olsun.Öyle bir volkan düşünün ki, patladığı zaman dünyaya saçtığı mikro-zehirli parçacıklar yüzünden, canlıların %99’u ölecek olsun.
Buna karşı yapacak neyimiz var?
İşin kötü yanı, bu tehditlerin farkında olan insan bile bir elin parmağını geçmiyor.
Sadece süper volkanlar mı?
Hayır!
Antibiyotiklerin her türlüsüne karşı direnç gösteren yeni bakteriler evrimleşiyor.Her gün irili ufaklı yüzlerce asteroid dünya atmosferine giriyor. Bunların büyük çaplı yıkıma sebep olacak büyüklükte bir tanesinin dünyaya çarpması, sadece bir istatistik hesabıdır.
Ve daha nicesi…

Ve nihayet, en büyük bela, bizim zayıf bedenimizdir.
En ufak bir hava değişiminde hasta olan, mutasyona uğramış kendi hücrelerinin yayılıp kanser olmasını bile engelleyemeyen, suyun altında birkaç dakikadan fazla nefesini tutamayan, her iki insanda bir kalp veya damar problemi çıkaran, oksijene muhtaç, birkaç gramlık mermi çekirdeğinin bile delip geçtiği, küçük bir bıçağın bile paramparça edebileceği, dayanıksız bedenlerimiz…

Şu kesindir ki; bu bedenler bizi geleceğe götürmez.
Farklı bir gezegende hayatta kalmamızı sağlamaz.
Bu dünyada bile bir yüz yıl daha kalma ihtimalimiz şüphelidir.
Hal böyle iken, kendi evrim sürecimizi kendi elimize almamız şarttır.
Genetik mühendislik, nanoteknoloji, robotik ve limitli yapay zeka, bize bu kapıyı açtı.
Artık geri dönüş yok.
Ya ileriye gideceğiz, ya da yok olacağız.

https://www.facebook.com/insanustuturk

https://www.instagram.com/insanustuturk/

https://www.youtube.com/insanustuturk